Home > Bestuur en Organisatie > College van B&W > Spreekuur

Spreekuur

Elke vrijdag (m.u.v. feestdagen) hebben leden van het college van B&W van Baarn een inloopspreekuur van 9.00 tot 10.00 uur. Wilt u vragen, ideeën, wensen of opmerkingen voorleggen aan één van de wethouders of aan de burgemeester? Dan kunt u altijd terecht op dit wekelijkse collegespreekuur.

Om het spreekuur zo efficiënt mogelijk te laten verlopen, verdient het de aanbeveling om van tevoren (tijdens kantooruren) even te bellen naar telefoonnummer (035)5481757. Geef dan door welk collegelid u graag wilt spreken en wat het onderwerp van het gesprek is. De collegeleden kunnen zich dan goed voorbereiden op uw bezoek.

Om juridische redenen kunt u helaas niet op het collegespreekuur terecht voor onderwerpen waarover op dat moment een bezwaarprocedure loopt. Mocht een spreekuur van een wethouder of de burgemeester door omstandigheden niet kunnen doorgaan, dan leest u dat in het gemeentenieuws.