Nieuwsberichten‘Baarn schoon, heel gewoon’
Dit item is verlopen op 15-04-2012.
Ieder jaar is er de Landelijke Opschoondag. Ook Baarn neemt dit jaar deel. ‘De Groene Inval’ – het Natuur- & Milieu-educatiecentrum van Baarn – organiseert de activiteiten op verzoek van de gemeente Baarn. Deze komen in plaats van de actie ‘Zomerschoon’. De activiteiten rond de Landelijke Opschoondag vinden plaats op vrijdag 16 maart 2012 voor de kinderen van de basisscholen en op zaterdag 17 maart 2012 voor iedereen.
Op vrijdag 16 maart is er bij alle Baarnse basisscholen een vrolijke schoonmaakactiviteit door ‘De Groene Inval’ waarbij de kinderen worden uitgenodigd om deel te nemen. Zaterdag 17 maart steken inwoners van Baarn de handen uit de mouwen om samen met de buurt de straat of wijk schoon te maken.
Kijk voor meer informatie op de website van De Groene Inval: www.degroeneinval.nl of bel (035)5416013. Begin het voorjaar met een mooie, schone buurt!