Steunfractieleden zijn geen gekozen volksvertegenwoordigers, maar ondersteunen de fracties met hun werkzaamheden en voeren soms het woord tijdens Informatie en Debat in de raad.

Portret van steunfractielid Dave Kolt van Gemeenteraad 2022

Dave Kolt

Functie: Steunfractielid
Politieke Partij: VoorBaarn
E-mailadres: d.kolt@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Hoofd Operationeel Omroep Max

-

Portret van steunfractielid Marc Mascini van Gemeenteraad 2022

Marc Mascini

Functie: Steunfractielid
Politieke Partij: VVD
Telefoonnummer: 06-53816442
E-mailadres: m.mascini@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Bestuurder Global Management Services b.v.
  • Bestuurder Global Management Services II b.v.
  • Voorzitter VvE Nieuwstraat 11
  • Lid kascommissie Vereniging Laanplein
  • Lid kascommissie VvE Lotharingen-Normandië
Portret van steunfractielid Alex Stolk van Gemeenteraad 2022

Alex Stolk

Functie: Steunfractielid
Politieke partij: VVD
Telefoonnummer: 035-5426870
E-mailadres: a.stolk@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Penningmeester Stichting Avondglans
  • Bestuurder Stichting Administratiekantoor (STAK) UYLENHOF 's-Hertogenbosch
Portret van steunfractielid Jan de Leeuw van Gemeenteraad 2022

Jan de Leeuw

Functie: Steunfractielid
Politieke partij: GroenLinks
E-mailadres: j.deleeuw@baarn.nl
Nevenfuncties: geen

Portret van steunfractielid Kimberley Onkels van Gemeenteraad 2022

Kimberley Onkels

Functie: Steunfractielid
Politieke partij: GroenLinks
E-mailadres: k.onkels@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Intermediair
Portret van steunfractielid Martijn van den Heuvel van Gemeenteraad 2022

Martijn van den Heuvel

Functie: Steunfractielid
Politieke Partij: D66
Telefoonnummer: 06-57874545
E-mailadres: m.vandenheuvel@baarn.nl
Twitter: @Mvdenheuvel
Nevenfuncties:

  • Senior marketing adviseur ARAG Rechtsbijstand
Portret van steunfractielid Martijn Verveer van Gemeenteraad 2022

Martijn Verveer

Functie: Steunfractielid
Politieke Partij: D66
E-mailadres: m.verveer@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Oost-Europa deskundige bij Over Oost-Europa.nl
  • Bestuurslid Stichting Poolse Weeskinderen Naarden
  • Praktijkmanager Huisartsenpraktijk Zwartebroek
  • Schrijver/Moderator Time Ghost History WWII
Portret van steunfractielid Valentijn Brinkman van Gemeenteraad 2022

Valentijn Brinkman

Functie: Steunfractielid
Politieke partij: PvdA
Telefoonnummer: 06-19586850
E-mailadres: v.brinkman@baarn.nl
Twitter: @Valentijn_andre
Nevenfuncties:

  • Bedrijfsleider horeca
Portret van steunfractielid Priscilla Patrick van Gemeenteraad 2022

Priscilla Patrick

Functie: Steunfractielid
Politieke Partij: PvdA
Telefoonnummer: 06-52420701
E-mailadres: p.patrick@baarn.nl
Twitter: @PriscillaAMP
Nevenfuncties:

  • Managementassistente Waternet
  • Eigenaar websitewinkel ToFancy.nl
Portret van steunfractielid Maarten van der Donk van Gemeenteraad 2022

Maarten van der Donk

Functie: Steunfractielid
Politieke partij: CDA
Telefoonnummer: 06-83132044
E-mailadres: m.vanderdonk@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Senior Programma Manager
Portret van steunfractielid Gerard den Hertog van Gemeenteraad 2022

Gerard den Hertog

Functie: Steunfractielid
Politieke partij: CDA
E-mailadres: g.denhertog@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Geen
Portret van steunfractielid Annelies Hart van Gemeenteraad 2022

Annelies Hart

Functie: Steunfractielid
Politieke partij: 50PLUS
E-mailadres: a.hart@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Commissielid Waterschap Vallei en Veluwe 50PLUS
  • Vrijwilliger PIT Baarn
  • Bestuur Provincie Utrecht 50PLUS
Portret van steunfractielid Els Jacobson van Gemeenteraad 2022

Els Jacobson

Functie: Steunfractielid
Politieke partij: 50PLUS
E-mailadres: e.jacobson@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Stichting Beweging Seniorensport Baarn
  • Seniorenraad
Portret van steunfractielid Marina Maas van Gemeenteraad 2022

Marina Maas-Heijkoop

Functie: Steunfractielid
Politieke partij: ChristenUnie
Telefoonnummer: 06-12959870
E-mailadres: m.maas@baarn.nl
Nevenfuncties:

  • Teamleider VluchtelingenWerk Nederland BBS-gemeenten
  • Eindredacteur Vrouw tot Vrouw magazine Hervormde vrouwenbond
  • Voorzitter Vrouwenkring Calvijngemeente Baarn
  • Eigenaar Dat zegt wat
  • Schrijver voor Kerkblad PKN Baarn
Portret van steunfractielid Jan Sonneveld van Gemeenteraad 2022

Jan Sonneveld

Functie: Steunfractielid
Politieke Partij: ChristenUnie
E-mailadres: j.sonneveld@baarn.nl
Nevenfuncties: geen